REGISTREER |  LOGIN |  FOLLOW US ON TWITTER
vrijdag 27 januari 2012
'DUITSE REGERING BEREIDT TERUGKEER DRACHME VOOR'
Volgens een bericht in de zakenkrant Handelsblatt zou de Duitse regering zich samen met de Duitse industrie voorbereiden op een failliet van Griekenland.


Terwijl de Duitse minister van financiën Wolfgang Schäuble in Davos nog stug volhoudt dat een Grieks failliet uitgesloten is, werkt men achter de schermen al aan de euro 2.0. Zonder Grieken. 'We moeten ons voorbereiden op het Drachme-scenario en doen dat ook,' citeert Handelsblatt een topman van een DAX-onderneming. 
 
Ook in andere publicaties wordt gerept over het Drachme-scenario. 
 
 




13-12-2011
Beleggers applaudisseerden tevreden na de eurotop. Enige voortgang is geboekt. Toch duurt 't nog jaren voor deze fiscale unie realiteit is. Als die er al ooit komt.
20-02-2012
Het ziet er naar uit dat vandaag een akkoord wordt bereikt over de bailout van Griekenland. En wie twijfelt over de bezuinigingen Europa: het is de juiste weg.
13-02-2012
Noord-Europa kan de portemonnee trekken, Nederland kampt met bèta-tekort en KPN begint eigen venture capital-fonds en Apple pakt Google aan. Plus: waarom Estland wel dol is op de euro.
01-03-2011
Jacob Gelt Dekker stuitte bij een bezoek aan het WTC op de Nederlandse vennootschap Greenstream die de eigenaar is van een Libische gaspijplijn.