REGISTREER |  LOGIN |  FOLLOW US ON TWITTER
dinsdag 12 april 2011
SAAB: SNEL GELD NODIG
Productie ligt nog zeker een week stil.


Victor Muller heeft heel snel een zak met centen nodig. In een persbericht laat autobouwer Saab dinsdag weten nog steeds bezig te zijn met 'de financiering op de korte en middellange termijn'.

 

Oftewel: er zijn rap externe financiers nodig, anders blijft het betalen van de rekeningen een lastig verhaal. Muller hoopt donderdag meer over de situatie te kunnen vertellen, wat inhoudt dat de productie nog zeker tot volgende week blijft stilliggen.

 

Saab zegt aan verschillende scenario's te werken, waarvan één in elk geval inhoudt dat het Zweedse vastgoed van het bedrijf in de verkoop zal gaan.



comments powered by Disqus


30-03-2011
Victor Muller: 'We hebben de boel onder controle.'
08-09-2011
UPDATE: Rechter wijst verzoek om reorganisatie af.
19-12-2011
De roemruchte Zweedse autobouwer is maandag failliet verklaard, boeienkoning Victor Muller hangt definitief in de touwen en verliest zelf 13 miljoen.
12-12-2011
De Autoriteit Financiƫle Markten (AFM) heeft maandagmiddag de handel in Swedish Automobile, de fabrikant van het Zweedse automerk Saab, stilgelegd.
Meld u hier aan voor de FTM nieuwsbrief.