REGISTREER |  LOGIN |  FOLLOW US ON TWITTER
Auteur: Eva Vijselaar
donderdag 16 februari 2012
BIED GENOEG EN HERMAN KOMT BALLEN DRAAIEN
Op 30 maart vindt in de Gashouder Amsterdam Emma's Amazing Fun(d) Raising Night plaats. De benefietavond voor het Emma Kinderziekenhuis belooft weer een succes te worden.


Herman den Blijker die zijn bitterballenkar in uw achtertuin parkeert en verse ballen komt draaien, een rol in een musical, een Moët & Chandon tuinfeest voor honderd man inclusief vers bereide hapjes van chef-kok Onno Kokmeijer van restaurant Ciel Bleu Okura en een ruimtereis in een spaceshuttle van Michiel Mol en consorten ter waarde van 75.000 euro.

Alles kan, zolang er maar wordt betaald op Emma’s Amazing Fun(d) Raising Night. Want het Amsterdamse kinderziekenhuis komt nog 2 miljoen te kort voor ‘de grote Metamorfose’.
 
Straaljagervlucht
Een equipe van Quote 500-leden en selfmade miljonairs trok vorig jaar al de portemonnee tijdens Emma’s Amazing Fun(d) Raising Show. Voor een straaljagervlucht werd door twee kapitaalkrachtigen 22.000 euro per persoon afgetikt, een goede aanloop op een totale opbrengst van 277.800 euro. Dat moet dit jaar weer iets meer worden.

“We hebben exclusieve experiences om te veilen, verschillende dj’s en acts als Kraak & Smaak. Het wordt een onvergetelijk feest”, zegt Olaf van den Berg, organisator van het evenement en mede-eigenaar van Hadimassa Brand Support trots. Tijdens een preparty-dinner in het Amsterdamse restaurant Cinema Paradiso zal worden toegelicht waar het geld aan wordt besteed en wat er allemaal bewerkstelligd is met de opbrengst van vorig jaar.
 
Besteding

Van den Berg zegt: “Sterrenhemels die de enge apparatuur achter het bed verstoppen, glazen wanden naar de gang zodat de kinderen kunnen zien wie er binnenkomt, een uitzendbureau om de langdurig zieke jongeren te laten participeren in de maatschappij en een bioscoop. Het is geweldig om te zien hoe goed het geld terechtkomt.” Dit jaar worden in de Gashouder zeventig loges ingericht voor in totaal 1.500 gasten. De verkoop gaat hard, er zijn al 43 loges à 7.500 euro verkocht.

Geïnteresseerd? Ga dan naar www.amazingemma.nl


Dit artikel verscheen eerder in De Pers.




17-03-2011
Geld ophalen voor goede doelen hoeft niet saai te zijn. Zo bleek afgelopen zaterdag bij Emma's Amazing Fun(d) Raising Show.
18-02-2011
Een bizarre ontknoping dreigt in de moordzaak van de vrouw van bankdirecteur Thomas Bögerl. Hij blijkt zelf gerommeld te hebben met het losgeld (en heeft een tweeling bij een andere vrouw).
18-02-2011
Dit is de meest overbetaalde bestbetaalde CEO van Wall Street. Zijn naam: Jamie Dimon, ceo van JPMorgan Chase, handlanger van Madoff.
18-02-2011
'Nederlandse bedrijven staan er uitstekend op.'