
Frederique de Jong gaat in gesprek met de journalisten van FTM. Lees meer
Presentator Frederique de Jong leest de artikelen van FTM al vanaf het begin en wilde graag dat meer mensen daarvan kennis nemen. Daarom bedacht zij deze podcast waar ze in gesprek gaat met de auteurs over hun onderzoeken. Zo hoor je welke beerputten er in het landschap verscholen liggen en wie de mensen zijn die de deksels lichten.
Podcast | Waar gaan we huizen bouwen?
Podcast | Steenwolfabrikant Rockwool mag meer uitstoten dan anderen
Podcast | Illegale bouw op Bonaire
Podcast | De duistere financiële geschiedenis van Nederland
Podcast | Universiteiten profiteren van Chinese promovendi
Podcast | Achter de schermen bij de kinderrechter
Podcast | De grootste schat van Nederland
Podcast | De achilleshiel van gezinshuizen blootgelegd
Podcast | Anti-witwasbeleid levert te weinig op
Podcast | Europa maakt het Chinese leger wijzer
Podcast | Shell is diep verstrikt in een gigantisch corruptieschandaal
Shell zegt de strijd tegen corruptie hoog op zijn agenda te hebben. Toch deinsde de top van de multinational er niet voor terug een constructie op te tuigen waardoor 1,1 miljard dollar aan smeergeld werd betaald bij een deal over een Nigeriaans olieveld. Het is een van de grootse corruptieschandalen ooit.
Liever zelf het artikel lezen? Dat kan hier...
7 Bijdragen
drs Jan Griese 1
Eveline Bernard 6
Eveline Bernard 6
Jan Sinke 10
Sanne te Meerman 1
Sanne te Meerman 1
Enfin, ik probeer dus, een beetje als advocaat van de duivel, diep door te dringen in de kern van de zaak. Ik hoop dat de auteur(s) wat tijd kunnen vinden om met mij van gedachte te wisselen. Alvast bedankt en mijn grote respect voor jullie belangrijke werk. Ik 'smul' ervan -als het niet zo schokkend zou zijn wat hier naar voren komt.
Johan van den Heuvel 1