
Bewoners van serviceflats dachten er comfortabel en in alle rust hun oude dag door te kunnen brengen. Uit onderzoek van Follow the Money blijkt dat dit niet altijd mogelijk is. Verregaande belangenverstrengeling tussen Stichting Dienstverlening Serviceflats (SDS), bestuurders en verschillende vastgoedinvesteerders gaat ten koste van de veelal hoogbejaarde bewoners van serviceflats.
In een unieke productie leverde Follow the Money zowel het televisieprogramma Altijd Wat (tegenwoordig Monitor geheten) als het dagblad Trouw het verhaal over deze misstand. Bij Follow the Money vindt u het complete dossier.
Strafrechtelijke veroordeling voor oud-Kamerlid Clemens Bosman (CDA)
Al jaren heeft oud-politicus Clemens Bosman (CDA) bewoners van serviceflats in zijn greep; nu zet het OM de hakken in het zand
Trouw wint hoger beroep over FTM-artikelen serviceflats
Vastgoedinvesteerder De Boer wint kort geding inzake serviceflats
Rechtszaak om aantijging belangenverstrengeling serviceflats
CDA-wethouder Noordwijk verdedigt partijgenoot De Boer
Serviceflats: The SDS Story Continues [VIDEO]
Minister Blok reageert op misstanden serviceflats
SDS wil zich laten doorlichten
Serviceflats: Andries de Boer vertrekt als CDA-raadslid te Noordwijk
Serviceflats: Andries de Boer vertrekt als CDA-raadslid te Noordwijk
Na berichtgeving over de betrokkenheid van vastgoedinvesteerder De Boer bij belangenverstrengeling geeft het Noordwijkse CDA-raadslid zijn zetel op.
Een visitekaartje van het voormalige CDA-raadslid Andries de Boer
11 Bijdragen
Anti-Jo
Bob Lagaaij
Rene Derlant
Of we meneer de Boer ooit in de rechtzaal mogen aanschouwen is afwachten, maar het lijkt me sterk dat dit vrijwillig zal zijn.
Anti-Jo
Rene DerlantWaarom zou je opstappen als er niets aan de hand is? Of zou het onder druk van het CDA zijn?
Guest
PF
Krijn Schramade
PFjsmid
Sluwe Bosman
http://www.parochie-sintmaarten.nl/Nieuws/tabid/87/ID/798/Lia-van-Dijk-nieuwe-secretaris-Parochie-Sint-Maarten.aspx
Lees bij Beroepscarrière het volgende: Verhuurt zich inmiddels als betaald bestuurder (zzp’er) aan Verenigingen van Eigenaren van serviceflats ouderen.
En hoe zou het personeel behandeld worden door SDS? Zou daar veel verloop zijn? Pa Bosman (Christelijk: CDA-er), Ma Bosma (Christelijk: CDA-er) en dochter Jo(hanneke) Bosman (religieus ondernemer)
Aldert Barnhoorn
de waarheid trouw